O mnie

Cześć, jestem Anna Bos i witam serdecznie wszystkich odwiedzających blog galeriabos.pl.

Blogów o tematyce projektowania, aranżacji wnętrz jest cała masa. Trudno wyróżnić się wśród zalewu tego typu blogów. Z drugiej strony internauci również mają problem z wyborem odpowiednich treści, kluczą po najróżniejszych blogach, tracąc bezowocnie czas. Dlatego rozpoczynając przygodę z blogosferą, zastanawiałam się czego może oczekiwać osoba poszukują informacji ze świata projektowania wnętrz. Ma być interesująco, przejrzyście, podane w przystępny sposób. To miejsce takie właśnie jest, chcę się dzielić wiedzą, pomysłami, spostrzeżeniami ze świata wnętrz.

Od wielu lat zajmuje się profesjonalnym projektowaniem wnętrz. Moje wykształcenie, a także doświadczenie zawodowe nierozerwalnie związane są z aranżacjami wnętrz, umiejętnym projektowaniu i planowaniu. Wszystko po to, aby nasze cztery kąty stawały się rzeczywiście oazą spokoju, by przebywanie we własnym domu było przyjemnością, pozwalało osiągnąć stan pełnego relaksu.

Dlaczego właśnie blog? Oprócz codziennych zawodowych obowiązków, pragnę przekazać czytelnikom wiele ciekawych informacji związanych z wnętrzami. Pragnę sprawić, że niektórzy zaczną dostrzegać jak ważne jest umiejętne aranżowanie własnego domu czy biura. Równocześnie nie daje gotowych przepisów, nie gwarantuje, że otrzymacie tutaj receptę na to aby stworzyć idealne wnętrza. Każdy z nas jest inny i tak naprawdę każdy poszukuje czegoś innego. Na pewno jednak jest wiele osób, które będą mogły w pełni czerpać z informacji zamieszczanych na blogu galeriabos.pl.

Szukasz inspiracji, szukasz nowych trendów ze świata projektowania i aranżacji wnętrz? Chcesz na nowo wyposażyć własne mieszkanie? Wszyscy żywo interesujący się szeroką tematyką wnętrz będą regularnie otrzymywali wiele informacji, które później mogą wykorzystać w dowolny sposób.

Nie masz czasu lub pieniędzy aby profesjonalnie zaplanować swoje cztery kąty? Nic nie stoi na przeszkodzie aby posiłkować się wiedzą, która znajduje się na galeriabos.pl. Nawet najprostsze zmiany, minimalistyczne podejście do aranżowania wnętrz wymaga szerokiego i świeżego spojrzenia. Za pomocą bloga i informacji tutaj zgromadzonych, przygotowanie wnętrz będzie znacznie łatwiejsze.

Zapraszam do regularnego czytania, sprawdzania co słychać na moim blogu.

Anna Bos